Haber

Tweet Bildirerek Twitter’a Destek Ol !

Written by admin
Spread the love

Sosyal medya uçsuz bucaksız bir dünya! Sosyal medya devlerinden Twitter, güvenli ve temiz bir platform olarak kalabilmek için siz değerli kullanıcılarından twitter’a destek olmanızı bekliyor.

Çeşitli algoritmalar sayesinde yetişkin içerikli görsellerin ve yasa dışı paylaşımların her ne kadar önüne geçilmeye çalışılsa da, bazı durumlarda sistem yetersiz kalabiliyor. 


Twitter’da olmamasını düşündüğünüz paylaşımları, yöneticilere bildirerek temizlik yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Twitter’ı Bilgilendir.

– Twitter’ın medya politikası kapsamında hassas olarak değerlendirileceğini düşündüğünüz tweet’e gidin.
– Aşağı doğru gösterilen ok simgesine tıklayın,
– Bu tweet hassas bir resim içeriyor butonunu tıklayın,
– Tweet’i bildir öğesini seçin,
– Bu işlemin ardından Twitter size, Twitter deneyiminizi iyileştirmek için gerçekleştirebileceğiniz ek işlemlere dair öneriler sunacaktır.

Bildirdiğim hassas medyaya ne olur?

Twitter, kullanıcılar tarafından işaretlenen medya bildirimlerini inceler ve Twitter’ın medya politikalarına uymak için o medyaya ilişkin bir uyarı mesajı gerekip gerekmediğini belirler. Medyayı işaretlediğinizde, bu medyayı inceleme amacıyla Twitter ekibine gönderdiğinizi lütfen unutmayın. İşaretlenen içerik otomatik olarak uyarı mesajı almaz veya siteden kaldırılmaz.İçeriğinizin hassas olarak bildirilmesi durumunda ne yapabileceğinize ilişkin daha fazla bilgi için Twitter’ın medya politikasına göz atın. 





Leave a Comment