TGTR

Kullanım Şartları

Spread the love

Bu siteyi kullanmaya devam ederek aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşullar ve gizlilik ilkeleri, Twitter.Gen.TR ( TGTR ) web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemektedir. 

Bu koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen TGTR sitemizi kullanmayınız. 

– Twitter.Gen.TR ( TGTR ), hiçbir resmi kurum ve kuruluşa bağlı olmayan, temel amaç olarak sosyal medya platformu olan Twiter.Com hakkında türkçe bilgi paylaşım sitesidir. 

– TGTR, hiçbir ticari işlem yapmaz, aracılık hizmeti vermez. 

– Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır.

– TGTR veya üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir. Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan TGTR sorumlu değildir. 

– Twitter Inc. tarafından yapılacak yeni güncellemelerin ve hizmet şartlarının takibinden kullanıcılar sorumludur. 

– TGTR başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. 

– Verilen bağlantılar TGTR’nin bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. TGTR bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir. 

– Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.-

Leave a Comment